Konkursy

Stowarzyszenie Pszczelarzy Lubelskich i Galeria Po 111 Schodach zapraszają do udziału w akcji – konkursieNAJWIĘKSZA ŁĄKA ŚWIATA”

Pszczołom i wielu innym owadom nie wiedzie się dobrze. Akcja-konkurs może im pomóc. Dla nas wszystkich będzie lepiej jeżeli los pszczół i innych zapylaczy zacznie zaprzątać coraz bardziej nasze myśli.

Konkurs rozpoczynamy po Światowym Dniu Pszczół – 20 maja, a jego pełne zakończenie planujemy w lipcu br., aby dobrze przygotować się do Ogólnopolskiego Wielkiego Dnia Pszczół – 8 sierpnia.

Tematem prac plastycznych wykonanych przez was będzie to co pszczoły lubią najbardziej, czyli KWIATY, które możecie spotkać w ogrodach, parkach, na krzewach, drzewach, łąkach i balkonach.

Na adres sekretariat@mdk2.lublin.pl należy przesłać /najlepiej za pośrednictwem nauczyciela lub rodzica/opiekuna/ sfotografowaną lub zeskanowaną pracę, podać imię i wiek autora pracy, nazwę przedszkola, szkoły, klasę i kontakt mailowy lub telefoniczny.

Termin nadsyłania prac upływa 20 czerwca.

Prace oceni jury: pszczelarz, artysta plastyk i pedagog.

Dla laureatów w trzech kategoriach: przedszkolak, uczeń klas I-III i uczeń klas IV-V przygotowujemy ciekawe nagrody oraz dyplomy.

Przewidujemy także wystawę prac laureatów.

Wyróżnione prace będą publikowane jako forma życzeń dla pszczół na:

http://mdk2.lublin.pl/2020/pszczola/galeria/index_galeria2.php

Będzie nam niezmiernie miło jeśli Rodzice, Dziadkowie przyłączą się do tych symbolicznych życzeń dla pszczół, fotografując kwiaty na swoich balkonach, działkach lub podczas spaceru czy rodzinnej wycieczki i przesyłając je do nas na równolegle powstającą fotograficzną listę życzeń: http://mdk2.lublin.pl/2020/pszczola/galeria/index_galeria2.php

Z wyrazami sympatii

ORGANIZATORZY

Lublin, 22 maja 2020

Prace fotograficzne i plastyczne można przesyłać dla pszczół także po zakończeniu konkursu.